Fredi Beleri takime në Athinë me banorë të Himarës dhe fshatrave të saj.

Politike

Kandidati i opozites per Bashkin e Himares, Fredi Beleri, ka zhvilluar disa takime me banore emigante te Himares dhe fshatrave perreth qe punojne dhe jetojne ne shtetin Grek . Takimet zhvillohen ne vazhden e zgjedhjeve lokale qe do mbahen me date 14 maj.

Kjo eshte bere e ditur nga faqja “Himara sot”

Postimi i plote:

Beleri takime në Athinë me banorë të Himarës dhe fshatrave të saj.
Siç publikon edhe vetë Beleri në rrjetin e tij social facebook, këto takime janë shpresa për fitore në 14 maj në Bashkinë Himarë.
Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 7 persona dhe njerëz të ulur
Mund të jetë një imazh i 8 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?