Enkelejd Alibeaj uron nga Elbasani: Në ditën e parë të verës në qytetin simbol të kësaj feste.

Aktualitet

Enkelejd Alibeaj uron nga Elbasani: Në ditën e parë të verës në qytetin simbol të kësaj feste. Mes miqve të mirë, bashkëpunëtorëve dhe demokratëve elbasanas dhe atyre që kanë mbërritur nga gjithë Shqipëria.

Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz të ulur dhe njerëz në këmbë

Qoftë kjo ditë sipari i pranverës së vërtetë për të gjithë shqiptarët. Gëzuar

Mund të jetë një imazh i 12 persona dhe njerëz të ulur

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?