VIDEO/ U përdor nga autorët e atentatit në Don Bosko, gjendet mjeti i shkrumbuar

Aktualitet

Gjendet i djegur mjeti tip “Passat”, që mendohet se është përdorur nga autorët e masakrës në një lokal në Don Bosko, ku mbeti e vrarë një grua dhe u plagosën 5 të tjerë.


BalkanWeb ka siguruar pamjet nga vendi ku u gjet makina e djegur, konkretisht në një cep të kryqëzimit që të çon për në Likmete dhe të nxjerr në autostradën Fushë-Krujës-Milot, vendin e quajtur ura e Sul Merës.

BalkanWeb mëson se në vendngjarje ndodhen ekspertë të cilët po kryejnë këqyrjen e mjetit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?