VIDEO/ Prishet aleanca mes Qetsorit dhe Oltës, plas sherri në shtëpi

Show Stil/Jetë

Pjesë nga debate:

Olta: Trego pak kujdes, mos ma mbyll mua derën në fytyrë ashtu, ok

Qetsori: Jo more

Olta: Si jo more?

Qetsori: Kujdes ti kur më afrohesh ashtu me atë gjuhë, mos mu afro mua me atë gjuhë

Olta: Me cilën gjuhë

Qetsori: Me atë gjuhën e të mënçurës

Olta: Mos më kërko mua llogari në atë mënyrë, se nuk i kam dhënë llogari askujt, jo të të jap ty

Olta: Unë spo të kërkoj llogari fare, po tëp yes se ccfarë ishin ato batuta që brëre dje

Kaq pot ë them, atë llogarinë ik bëjë ndonjë vend tjetër jo me mua

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?