VIDEO/ Olta nuk ndalon së puthuri Luizin…

Show

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari që prej fillimit të “Big Brother Vip” janë konsideruar si dy kundërshtarë të përbetuar.

Por, gjatë kësaj eksperience, “Vëllai i Madh” është kujdesur që t’i bëjë bashkë në disa lojëra të krijuara brenda shtëpisë.

Këtë herë “Big Brother” ka kërkuar nga banorët që të qëndrojnë dyshe të veshur me një bluzë të përbashkët deri në spektaklin e ardhshëm. Si rezultat Olta dhe Luizi janë bashkë. Nëse banorët do ta fitojnë këtë provë, çmimit të madh do t’i shtohen 20.000 euro.

Olta duket se po e shijoj këtë lojë, ku pasi fjeti në të njejtin krevat me Luizin, së fundmi e ka puthur dhe perkëdhelur “kundërshtarin” e tij.

“S’e pa Kiara, sa inat më erdhi…”, është shprehur aktorja dhe e ka puthur sërish që ta shihte e dashura e këngëtarit.

 

Konkurrentët kanë qëndruar në dyshe me njëri-tjetrin duke veshur një bluzë të përbashkët të cilën do ta mbajnë deri në spektaklin e së martës.

Dhe në lojë Olta dhe Luizi janë dyshja të cilët janë ‘detyruar’ për hir të lojës të qëndrojnë bashkë. Nëse banorët do ta fitojnë këtë provë, çmimit të madh do t’i shtohen 20.000 euro.

Dy ‘rivalët’ duket se po e kalojnë mirë sfidën, teksa kanë fjetur në një krevat me njëri-tjetrin dhe së fundmi Olta ka puthur në faqe dhe Luizin.

 

Teksa po qëndronin në oborr bashkë me Kiarën dhe Dean, aktorja ka puthur këngëtarin dhe për të bërë xheloze Oltgjithashtu moderatoren.

“S’e pa Kiara, sa inat më erdhi…”, u shpreh Olta e cila e më pas e puthi sërish Luizin që ta shikonte Kiara.


 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?