VIDEO / Nuno Santos shënon një gol perlë

Sport

Nuno Santos i Sporting Lisbonës është një pretendent i fortë për golin e vitit me goditjen e tij magjike të së dielës mbrëma.

Goli u shënua në minutën e 16-të të ndeshjes ndaj Boavista-s dhe me ndeshjen ende në zero, kur portugezi bëri një vrapim të paimagjinueshëm brenda zonës dhe dërgoi topin në rrjetë për 1-0 të luanëve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?