Tritoli në banesën e kreut të PD në…

Aktualitet

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur gjatë oërve të vona të mbrëmjes së djeshme në Ungrej, Lezhë.

Persona të paidentifikuar kanë vendosur një sasi lënde plasëse në banesën e shtetasit Preng Pjetri, duke shkaktuar dëme të shumta materiale. Pjetri i cili është dhe kryetari i PD në fshatin Ungrej, ka qenë me bashkëshorten dhe nënën në momentin e shpëthimit.

Ai ka dhënë dëshminë e tij në Polici, duke thënë se nuk ka konflikte me askënd dhe ka kërkuar zbardhjën e plotë të ngjarjes, si dhe vënien e autorëve para përgjgjegjësisë.

“Nuk kam konflikte me askënd, autorët të dalin sa më shpejt para përgjegjësisë”, mësohet të ketë thënë Pjetri.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?