Rama poston pamje nga Piramida

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga puna që po bëhet për transformimin e Piramidës në Tiranë.


Piramida së shpejti do të jetë gati dhe do të jetë qendra më e madhe e teknologjisë digjitale në Ballkan.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me punën e përditshme në kantierin e Piramidës së Tiranës, e cila së shpejti do të jetë gati për qendrën më të madhe të teknologjisë digjitale në Ballkan, ju uroj një javë të mbarë🙏”shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?