Ish partnerja e portierit amerikan, “çmend” rrjetin me fotot nudo

Show

Ish e dashura e portierit të njohur të Shteteve të Bashkuara Tim Hauard, Nora Segura, vazhdon të marrë një vëmendje të madhe në rrjet.

Ajo është pjesë e platformës “Onlyfans”, por disa nga fotot e saj më të nxehta nuk nguron që t’i ndajë dhe me fansat e saj në “Twitter”.


Segura pozon thuajse nudo në çdo foto që ajo poston dhe përpara disa kohësh mbante dhe titullin si partnerja më seksi e një futbollisti, duke lënë pas emra si Uanda Nara, Xheorxhina Rodrigez dhe Oriana Sabatini.

Nora Segura Maxim's Finest 2017 - YouTube

897

18

 

Nora Segura è super hot su Instagram
NORA SEGURA ESAGERATAMENTE HOT: LATO B in mostra per LADY HOWARD FOTO
Nora segura, una modelo y actriz de origen... | MARCA.com
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?