Qetsori puth në buzë Sabianin (VIDEO)

Show Stil/Jetë

Banori i Big Brother, Qetesori vendosi të mos iu përgjigjet pyetjeve gjatë lojës së që u realizua mbrëmjen e djeshme në BBV. Nëpërmjet kësaj loje, banorët duhet t’i përgjigjen pyetjeve “me spec”, ose duhet të kryejnë një dënim.

“Trego emrin e të dashurës së fundit që ke pasur, ose puth një nga djemtë në buzë,”-ka qenë pyetja për djemtë, ku disa kanë zgjedhur t’i përgjigjen për t’i shpëtuar dënimit, përveç Qetsorit.


 

Ky i fundit nuk u mendua aspak dhe vendosi të puthë në buzë Sabianin, duke shkaktuar të qeshura tek banorët e tjerë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?