Aksident i rëndë tek TEG-u. Dy vajza kanë humbur jetën ( VIDEO)

Aktualitet

Një aksident i rëndë  raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në dalje të Tiranës, në afërsi të TEG-ut.

Sipas informacioneve praprake mësohet se një automjet ka rënë nga mbikalimi. Si pasojë e aksidentit fatkeqësisht dy femra ka humbur jetën, ndërsa raportohet edhe për të plagosur.

Raportohet se mjeti që vinte nga Elbasani ka dalë nga rruga dhe më pas është përplasur me një tjetër automjet.

Forca të shumta policie dhe autoambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërkohë priten më tepër informacione në vijim.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?