Yuri Kim në selinë e PS, takim me Gjiknurin

Aktualitet

Ambasadorja e SHBA-ve Yur Kim në selinë e PS. Gazetari Ergys Gjençaj raportoi për “BalkanWeb” se ambasadorja Kim po zhvillon një takim me sekretarin e përgjithshëm të PS Damian Gjiknuri.

Whatsapp Image 2023 03 08 At 10.46.47

Ambasadorja e SHBA ka mbërritur rreth orës 10:40 në selinë rozë, teksa situata politike dhe zgjedhjet e 14 majit, shihen si një nga temat e takimit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?