Belind Këlliçi: 8 marsin e kam ditëlindjen e njeriut më të shtrenjtë. Edhe 100 mam!

Aktualitet

Belind Këlliçi ka uruar 8 marsin ne nje menyre teper te vecante dhe kjo per faktin se, sot ne kete dite, ai feston dhe ditelindjen e Nenes se tij.


Urimi i plote:

8 marsin e kam ditëlindjen e njeriut më të shtrenjtë. Edhe 100 mam! ♥️ Lumturia jote është shkëlqim në sytë e mi. Ne burrat e shtëpisë të duam shumë! Babi dhe Redi shumë, por unë më shumë se ata 😃

Sot e kam dyfish urim, edhe për ju zonja dhe zonjusha që i jepni botës jetë dhe dashuri. Një ditë e dedikuar nuk mjafton për të shprehur rolin e pazëvendësueshëm që keni në jetët tona, për durimin, përkushtimin dhe streset që kaloni çdo orë me ne gjininë e pandreqshme. Uroj të jeni gjithmonë të lumtura dhe të vlerësuara!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?