Rama uron mësuesit për festën e 7 Marsit

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë mësuesit për festën e 7 Marsit.


Përmes një postimi në Facebook, Rama ka publikuar një pikturë të veçantë që pasqyron rëndësinë e mësuesit në shoqëri dhe rolin e tij në përçimin e dijes ndër breza.

“Mirëmëngjes! Gëzuar “7 Marsin” mësues të dashur, me përulësinë e mirënjohjen më të madhe ndaj jush”, shkruan Rama në Facebook.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?