Ndërron jetë në burgun e Peqinit një i dënuar (EMRI)

Aktualitet

Ndërron jetë një i dënuar përjetë në burgun e Peqinit.


Bëhet fjalë për shtetasin Edmond Batra alias (Edi) Mond Batra, i cili ishte i dënuar për grabitjen me armë në dy raste me pasojë vrasjen e kambistit, Lulash Kroni dhe muzikantit Marian Trepçi. Drejtori i IEDP Peqin bëri me dije se ka humbur jetën në burgun e Peqinit ku vijonte të vuante dënimin.

Batra ka qenë në ajrim me të burgosurit e tjerë kur nuk është ndjerë mirë dhe pavarësisht ndihmë së shpejt nuk ka mundur të mbijetonte dhe në 10:45 ka ndërruar jetë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?