Nesër kryeministrja e Danimarkës vizitë në Tiranën, takim me Ramën

Aktualitet Politike

Ditën e nesërme kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, do të presë në Kryeministri, kryeministren daneze, Mette Frederiksen

Sipas njoftimit mësohet se takimi do të nisë në orë 11:05, ndërsa pas takimi dy liderat do të zhvillojnë një konferencë për mediat.

NJOFTIMI: 

Ditën e nesërme në orën 11.05, në Kryeministri, Kryeministri Edi Rama mirëpret Kryeministren daneze, Mette Frederiksen.


Pas ceremonialit dhe takimit mes tyre, në orën 11.35 do të zhvillohet edhe konferenca për mediat

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?