Jori vesh rrobat e Luzit kurse Kiarës i “ikën truri”

Show Stil/Jetë

Jori është një nga 6 banorët e rinjë që mbrëmë iu bashkuan Big Brother Vip Albania 2 e cila shumë shpejt ka filluar të afrohet shumë me Luizin duke u parë shumë pranë tij.

Ajo i ka thënë se është i bukur ndërsa Luizi i ka falur një kostum asaj pasi nuk kishte rroba, e për këtë të dy i treguan Kiares dhe pse ajo mundohej të mos tregohej xheloze por duket se nuk dëshiron të tregoj xhelozinë,

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?