Belind Këlliçi: Përballë kemi pula, jo burra (FOTO)

Aktualitet Politike

Kandidati per Bashkine e Tiranes nga opozita Belind Këlliçi ka qene sot mes banoreve te Zall Bastarit. Ai prej andej ka dhe nje thirrje…

Postimi i plote:

Një thirrje e kam nga Zall Bastari.
Vazhdojmë Tirana! ⏩
Nuk kanë asnjë mundësi reale të ndalin ndryshimin që do të ndodhë. Hiqen si të fortë por kanë frikë të luajnë me rregulla. Përballë kemi pula, jo burra!
Mund të jetë një imazh i 9 persona, njerëz të ulur, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz të ulur, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 3 persona, mjekër, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 3 persona dhe njerëz të ulur
Mund të jetë një imazh i 4 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz të ulur dhe njerëz në këmbë
Mund të jetë një imazh i 2 persona, mjekër, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 4 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 4 persona, njerëz të ulur, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?