Nëse gjykata vendos t’i japë vulën Alibeajt, do ta lironi selinë e PD-së?

Aktualitet

Gazetari pyet: Nëse gjykata vendos t’i japë vulën Alibeajt, do ta lironi selinë e PD-së? Ja si përgjigjet Berisha


Berisha: Mirënjohje për dhjetëra mijëra qytetarë që lanë çdo gjë dhe mbushën bulevardin si kurrë ndonjëherë në të njëjtën orë. E kam thënë nuk kam ndërmend të bëj asnjë diskutim paraprak për gjykatën. Në protestë ishim për Edi Ramën, për ne armik numër një është Edi Rama

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?