Edhe Vangjel Dule i PBDNJ i bashkohet protestës

Aktualitet

Kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule është parë ditën e sotme në mes të turmës së protestueseve në tubimin e thirrur nga opozita para Kryeministrisë.

Dule shpesh herë ka shprehur qëndrimet dhe opinionet e tij kundrejt qeverisë dhe kryeministrit Rama dhe duket se sot i është bashkuar qytetarëve që mbështesin opozitën në tubimin e radhës nga ana e tyre.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?