Masakrat e Dan Hutrës në Tiranë, seanca maratonë e Kuvendit nis me një minutë heshtje

Aktualitet

Me një minutë heshtje në nderim të viktimave të masakrave të djeshme në Tiranë, ka nisur kjo seancë plenare.

“Dje në Kamzë ndodhi një ngjarje e rëndë, ku 3 gra u vranë dhe u plagosen tre të tjera. Ngjarja e djeshme duhet të na bëjë që të reflektojmë dhe të lëvizim. Agrsori u kap dhe meriton dënimin maksimal sipas ligjit. për jetët e ndërprera tragjikisht ju ftojmë të mbajmë një minutë heshtje”, tha Nikolla.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?