Manchester United kalon me vështirësi West Ham

Sport

Manchester United ka kaluar fazën e 1/8 në Fa Cup, pasi mundi me vështirësi 3-1 West Ham.

Madje, “Djajtë e Kuq” pësuan gol të parët. Ishte Benrahma që surprizoi portën e De Geas, ndërsa pak më vonë u anulua për Offside një i Casemiros.

Rruga e përmbysjes nis nga autogoli i Aguerd. Atëherë kur mendohej se ekipet do shkojnë në shtesa, Garnacho dhe Fred i dhanë kualifikimin e artë të besuarve të Ten Hag.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?