Aktualitet

Tjetër ngjarje e rëndë në Kamëz

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Kamëz, ku është vrarë një grua.

Në rrugën “Besëlidhja”, në rrethana ende të paqarta, në oborrin e banesës, është vrarë me armë zjarri shtetasja Etleva Kurti, 31 vjeçe.


Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe është ngritur një grup i posaçëm hetimor që po punon për identifikimin e autorit/ëve të dyshuar.

“Ndërkohë, në Kamzë, në rrugën “Besëlidhja”, në rrethana ende të paqarta, në oborrin e banesës, është vrarë me armë zjarri shtetasja Etleva Kurti, 31 vjeçe. Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe është ngritur një grup i posaçëm hetimor që po punon për identifikimin e autorit/ëve të dyshuar. Informacion me të detajuar do të japim në vijim”  njofton policia.

Kujtojmë që më herët u raportua një tjetër ngjajre e rëndë në Paskuqan, Tan Hundra ka vrarë njerëzit e gruas, duke shkaktuar dy viktima dhe dy të plagosur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?