Banorët e Librazhd- Katund kërkojnë ndihmën e deputetit të tyre Lefter Gështenja për…(FOTO)

Aktualitet

Me kërkesë të këtyre banorëve mora pjesë në këtë takim.
Jeta në fshat po vështirësohet. Banorët e Librazhd-Katund përballen me halle të përditshme. Por ato më të mëdha ua ka shtuar qeveria.
Fshatit nuk i është zgjidhur pronësia e pyllit.
Uji vaditës mungon se përdoret nga një hidrocentral.
Ndërsa për rrugë, punësim apo mbështetje në bujqësi nuk bëhet fjalë.
I vetmi model që ka kjo qeveri është harresa dhe kjo duhet të marrë fund!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?