Lefter Gështenja: Varfëria është fatkeqësi, por pamundësia për të punuar është kriminale (FOTO)

Aktualitet

Deputeti Lefter Geshtenja ndodhet gjithmone mes banoreve te Librazhdit dhe Prrenjasit duke prekur nga afer problemet dhe hallet e tyre.

Postimi i plote:

Në Librazhd hallet janë shtuar.
Njerëzit presin zgjidhje, një mundësi të re për vende pune. Mirëqënia e tyre s’mund të mbahet më peng nga korrupsionin i Qeverisë dhe shfrytëzimi i çdo të mire vetëm për miqtë e Ramës.
Të rrëzojmë Ramën, të çlirojmë ekonominë nga pengmarrja-shkruan Geshtenja
Mund të jetë një imazh i 7 persona dhe ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme
Varfëria është fatkeqësi, por pamundësia për të punuar është kriminale.
Banorët e Prrenjasit duan të punojnë por nuk ka asnjë mundësi pune për ta.
Punë ka vetëm për një grup njerëzish që i shërbejnë pushtetit.
Duhet ta rrëzojmë këtë model korrupsioni të Edi Ramës-shkruan Geshtenja!
Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë dhe rrugë
Mund të jetë një imazh i 4 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë, rrugë dhe rrugë


Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i 2 persona
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?