Ekipi i Junge Union nga Bavaria vjen në Tiranë në mbështetje të Belind Këlliçit (FOTO)

Aktualitet Politike
Kandidati per Bashkine e Tiranes, Belind Kellici ka bere publike ne profilin e tij disa foto nga takimi me Unionin e mberritur nga Bavaria ne mbeshtetje te tij.
Postimi i plote: 
Miq për vizitë 🤝🏻
Ekipi i Junge Union nga Bavaria vjen në 📍Tiranë.
Me Forumin Rinor të CDU-së 🇩🇪 ruaj respekt e miqësi që nga koha kur drejtoja FRPD✌🏻
Partnerët gjermanë e kuptojnë rëndësinë e kandidaturës në kryeqytetin 🇦🇱 nga radhët e të rinjve, dhe kjo vizitë i mundësoi njohjen nga afër me ekipin tim.
Danke!
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?