Aktualitet

I shokuar nga aksidenti, shoferi i “Unazës” nuk del nga autobusi (VIDEO)

Newsbomb.al sjell pamje të minutës së fundit nga aksidenti i ndodhur vertëm pak minuta më parë në Tiranë, pranë urës së vogël te Tajvani. Urbani i linjës së “Unazës” dhe të paktën katër automjete të vogla janë përfshirë në aksident.

Siç shihet dhe nga këto pamje të mëposhtme, edhe vetë shoferi i urbanit duket i tronditur nga ngjarja dhe vazhdon të qëndrojë në vendin e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?