Gështenja: Të bashkuar fitojmë Tiranën (Foto)

Aktualitet Politike

Kryetari ne detyre Enkelejd Alibeaj dhe deputetet Lefter Geshtenja dhe  Oriola Pampuri, kane zhvilluar mbremjen e djeshme nje takim me demokrate te degeve 6, 7 dhe deges Vaqar.

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, njerëz në këmbë dhe njerëz të ulur

 

Thelbi i takimit ishin ceshtjet aktuale ne te cilen ndodhet PD dhe organizimi per zgjedhjet lokale te 14 majit.

Postimi i plote nga deputeti Geshtenja:

🔵 Mes demokratëve!
Puna, Fuqia, Ndershmëria dhe Vendosmëria e demokratëve janë të vetmet mundësi për të ndryshuar vendin.
Demokratët janë gati për të punuar fort deri në rrëzimin e Edi Ramës.
Të bashkuar, me kokën lart, do ia dalim!
#ZgjedhjetLokale #Tirana #Demokratët✌️✌️✌️✌️

Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz të ulur, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Mund të jetë një imazh i 5 persona dhe njerëz në këmbë

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe në këmbë

Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz në këmbë, njerëz të ulur dhe teksti që thotë "tia ratike rise"

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe në këmbë

Mund të jetë një imazh i 7 persona dhe njerëz në këmbë

Mund të jetë një imazh i 4 persona, njerëz në këmbë, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme

Mund të jetë një imazh i 7 persona dhe njerëz në këmbë

Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, njerëz në këmbë dhe turmë

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?