Belind Këlliçi takon banorë të Njësisë 7 në Tiranë

Politike

Kandidati per Bashkine e Tiranes, Belind Këlliçi ka vazhduar takimet diten e sotme me banore te Njesise nr 7.

Postimi i plote:

Sot te 21-shi 📍
Një ndër zonat më të ndotura të Tiranës, ku në 8 vjet pamë nga bashkia vetëm një instalacion me dërrasa. Lulishtja pa lule, me ca stola të sajuar por pa pemë, u kthye në shtesë lokali. Shtesa nuk ua vrau sytë skifterave të lakrave dhe preshit në Policinë Bashkiake.

Morëm drejtimin perëndimor të Rrugës së Kavajës për t’u përshëndetur me bizneset e zonës dhe kalimtarët e rastit. Pyetja ime për ta dhe tani për ju që më ndiqni, është:

Sa herë në këto 8 vjet e keni parë kryebashkiakun të kalojë në lagjen tuaj?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?