Valbona Mema largohet nga gara e Big Brother Vip Albania

Show Stil/Jetë

Këngëtarja Valbona Mema është larguar nga gara e Big Brother Vip Albania mesditën e sotme, duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Ka qenë një zarf që ka lexuara Luizi, ku thuhej se Valbona është larguar për shkak se një familjar i saj kishte probleme shëndetësore.

“Vëllai i madh” ka vendosur që pas largimit të këngëtares, të anulohet televotimi për këtë javë. Largimi i Valbona Memës ka sjellë mërzitje tek pjesa më e madhe e banorëve, por dhe gëzim tek ata që ishin në nominim këtë javë dhe kjo u vu re nga veprimet e tyre.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?