Del në qarkullim furgoni i stampuar për fushatën: Jam këtu t’ju dëgjoj

Politike

Kandidati për kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Belind Kelliçi, ka “përveshur mëngët” për zgjedhjet e 14 Majit.

Mëngjesin e sotëm Këlliçi e ka nisur duke bërë me dije se opozita në kryeqytet ka “ndezur motorët” për zgjedhjet lokale.

Ai ka publikuar një foto ku shihet një furgon i stampuar me logon e Partisë Demokratike, emrin e kandidatit Belind Këlliçi si dhe sloganin e tij “Jam këtu t’ju dëgjoj”.

“Mirëmëngjes Tirana! Gati për punë!”, shkruan Këlliçi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?