Berisha njofton tubimin e radhës para Kuvendit

Politike

Nesër opozita mban protestën e radhës. Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha njoftoi se ditën e nesërme në orën 10:00 do të mbahet protesta para Kuvendit.

Paralelisht me protestën do të nisë dhe seanca plenare.

Kujtojmë se pozita do të mblidhet në një protestë kombëtare më 3 mars.

332332640 1593361057832698 6562305918552633296 N
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?