Hyjnë të shpëtojnë macen dhe kapen nga tërmeti tjetër, thirrjet e frikshme në Hatay (Video)

Bota Rajoni

Mbi 800 të plagosur dhe 6 të vdekur është bilanci i goditjeve të reja të tërmetit në Turqi.

Gjatë tërmetit 6.4 ballë në Hatay, këta persona u kapën nga tërmeti teksa po shpëtonin macen nën rrënoja. Ato momente janë kapur në kamera, teksa dëgjohen thirrjet e frikshme dhe lutjet “O Zot na ndihmo”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?