Belind Këlliçi: Pas 14 majit, Bashkia e Tiranës do të hapë dyert për qytetarët dhe mediat.

Aktualitet Politike

Kandidati i Partisë Demokratike për Tiranën, Belind Këlliçi vazdhon takimet me  banorët   Tiranës. Dje ai u ndal ne takimet me strukturen e Njesise nr2 .

Pas 14 majit, Bashkia e Tiranës do të hapë dyert për qytetarët dhe mediat-deklaroi ai gjate ketyre takimeve.

Postimi i plote:

Pas 14 majit, Bashkia e Tiranës do të hapë dyert për qytetarët dhe mediat.
Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Çdo banor i Tiranës që dëshiron të shohë zyrën ku janë planifikuar dhe firmosur të gjitha vjedhjet që i janë bërë, është i mirëpritur të ulet në karrigen e kryetarit e të bëjë një fotografi prej triumfatori. Cilido banor të ulet aty do të jetë 100-fish më i nderuar se Veliaj.
Mund të jetë një imazh i 9 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Bashkia do të bëhet e qytetarëve! Do të jetë triumfi i një qyteti kundër një hajduti.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?