Aktualitet

E zhdëp vjehrrën “në dru”, arrestohet dhëndri në Pogradec

Një persona ka rënë në prangat e policisë në Pogradec, pasi akuzohet se ka dhunuar vjehrrën e tij.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi shtetasin G. L., banues në fshatin Proptisht, Pogradec, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vjehrrës së tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin G. L., banues në fshatin Proptisht, Pogradec, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vjehrrës së tij” njofton policia.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?