LAJM I FUNDIT -Edi Rama pas pak te Fevizu, të rinjtë e FRPD grumbullohen para Klan-it

Aktualitet

Të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike janë grumbulluar para hyrjes së televizionit Klan dhe po presin mbërritjen e kryeministrit Edi Rama. Ky i fundit në orën 21.00 do të jetë përballë gazetarit Blendi Fevizu, në studion e “Opinion”.

Mirëpo, siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme, të rinjtë e FRPD-së janë grumbulluar në trotuarin para hyrjes së televizionit presin ardhjen e Ramës me protesta. Shërbimet e Policisë ndodhen gjithashtu pranë tyre dhe kanë krijuar kordon sigurie.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?