LAJM I FUNDIT/ Në kërkim për aferën e inceneratorëve, ndalohet në Austri Stela Gugallja

Aktualitet

Është ndaluar në Austri, Stela Gugallja, emri i së cilës është përfshirë në aferën e inceneratorëve. Ajo ishte shpallur në kërkim nga SPAK për këtë aferë, së bashku me Mirel Mërtirin dhe Klodian Zoton.

Kujtojmë që për aferën e inceneratorëve prapa hekurave janë edhe disa ish-zyrtarë të lartë shtetërorë, si ish-ministri i Mjedisit, Lefter Koka dhe ish-deputeti Alqi Bllako.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?