LAJM I FUNDIT: Alda Klosi merr masën e sigurisë në spital.

Aktualitet

Ish-zyrtarja e Kryeministrisë, Alda Klosi, këtë të martë ka marrë masën e sigurisë në spital, ku ndodhet e shtruar që pas arrestimit nga Policia.

Avokati Ilirjan Muho, përfaqësuesi ligjor i Klosit, ka treguar sesi do të procedohet për dhënien e masës së sigurisë.

Po ashtu Muho tha për mediat se pasi gjyqtarja dhe prokurori e pyeti mbi gjeneralitetet klienten e tij e cila qëndron në shtratin e spitalit, seanca gjyqësore do të mbahet në gjykatë në orën 12:00.

Teksa u pyet për faktin se nga se vuante klientja e tij, ai tha që të pyesnin mjekët për këtë çështje.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?