Fatmir Mediu vazhdon takimet në kongresin amerikan

Aktualitet
🔹Takime në kongres me kongresmenin Robert Aderholt i cili së bashku me Cong Pete Sessions ju bashkuan si bashkëdrejtues nismës për të organizuar forumin e sigurisë në Kongres me depuetë dhe qeveritarë nga Europa juglindore.
Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbë
🔹Këtij aktiviteti do i bashkohen dhe kongresmen të tjerë nga komisjoni i jashtëm dhe ai i sigurisë, Cong Mike Roxhers kryetar i komisjonit te sigurise, Cong Mark Luttrell, kryetari Kimisjonit Jashtëm Mike Mc Caul , si dhe kongresmenë të tjerë Joe Wilson, Cong Tracey Man etj
Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë dhe kostum
Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?