Luizi s’ndihet mirë, Armaldo batuta: Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother (VIDEO)

Show

Pas përfundimit të ‘Prime’, Luizi u shtri në krevat pasi nuk ndihej mirë. Kiara shkoi aty ta pyeste se çfarë e shqetësonte, por Luizi thjesht i tha që nuk ndihet mirë.

Banorët i kanë shkuar afër dhe i kanë dhënë vëmendjen, ndër ta edhe Efi dhe Armaldo, me të cilin mbrëm gjatë “prime” pati një debat.

Edhe pse në një moment të tillë Armaldo nuk ka nguruar të bëjë shaka, duke thënë se nëse sëmuret Luizi, Big Brother do mbyllet. Ka qenë Kiara që u kujdes më së shumti për Luizin.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?