Al-Nassr bën deklaratën e bujshme: Ronaldo do të kthehet në Europë

Sport

Pas humbjes në Superkupën e Arabisë Saudite, trajneri Rudi Garsia u shpreh se portugezi nuk do ta mbyllë karrierën aty por do të kthehet në Europë.

“Kristiano Ronaldo nuk do ta mbyllë karrierën e tij si lojtar i Al-Nassr. Ai do të kthehet në Europë dhe do të luajë ndeshjet e fundit të karrierës së tij atje”, tha Garsia./ panoramasport.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?