Krim brenda familjes, burri vret gruan dhe vëllanë, pas vrasjes telefonon fëmijët

Aktualitet

Tronditet Gramshi. Një ngjarje e rëndë është raportuar ditën e sotme.

Xhevit Sinani 75-vjeç ka vrarë bashkëshorten Zeqine Sinani dhe vëllanë e tij, Shaqir Sinani me armë gjahu.

Mësohet se pas kësaj tragjedie, autori ka marrë në telefon fëmijët dhe u ka thënë se ka vrarë mamanë  dhe xhaxhanë.

Gjithashtu bëhet me dije Shërbimet e Policisë janë nisur drejt vendngjarjes dhe po punojnë për kapjen e autorit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?