Sherr mes shqiptarëve në Spanjë

Aktualitet Bota

Një 25-vjeçar shqiptar është vënë në pranga nga policia Spanjolle, ndërsa ishte shpallur në kërkim prej disa muaj, nën akuzën e tentativës për vrasje të një 18-vjeçari, po nga Shqipëria.

Mediat e huaja raportojnë se shqiptari ka plagosur rëndë me thikë adoleshentin në Itali disa muaj më parë, dhe më pas është arratisur.

Ndërkohë 18-vjeçari ndodhet në spital pas plagëve të rëndë që ka marrë.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?