VIDEO/ Nuk i hapet parashuta, çifti vazhdon të bjeri derisa…

Bota

Jetegjati nuk behet jetshkurter, thone. Kjo ka ndodh me nje cift qe po parashytonin dhe qe ne nje moment parashuta e tyre bllokohet deri afer fundit te renies dhe nga ku pastaj ndodh mrekullia.

Per me teper ndiqni videon :

Total 2 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?