Politike

Ilir Meta në krah të Sali Berisha në Elbasan

Në këtë ceremoni ajo që bie në sy është  edhe fakti se i pranishëm është edhe kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Kujtojmë se pak muaj më parë Berisha  dhe Meta nënshkruan marrëveshjen për zgjedhjet e ardhshme vendore të 14 majit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?