Luzi bën ”planet e martesës” me Kiarën, si reagon moderatorja (VIDEO)

Show

Banori i “Big Brother Vip” Luiz Ejlli, vazhdon të jetë një nga personazhet më të spikatura dhe më të pëlqyer nga publiku. Që prej fillimit të këtij “reality shoë”, këngëtari me humorin e tij shkodran, ka shprehur pëlqimin për moderatoren Kiara Tito.

Në Prime-n e djeshëm ai kishte përgatitur edhe një  surprizë për Kiarën e cila kishte ditëlindjen, ku këndoi para të gjithëve dhe duke dhuruar momente të bukura e plot  emocione për moderatoren, por edhe për publikun.

Por sot këngëtari ka bërë dhe “planet për matesë”. Luizi ka thënë se kur të martohen do kenë lavatriçe të ndara, pasi Kiarës i pëlqen t’i lajë rrobat veçmas. Pas kësaj ai i ka dhuruar një përqafim moderatores duke i thënë: “Shpirt të kam.”

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?