Kapen 30 kg marijuanë në Janinë, arrestohet shoferi (VIDEO)

Rajoni

Kapet një automjet me 30 kg marijuanë në Janinë.

Sipas autoriteteve greke, në pranga ka rënë një shtetas grek, ndërsa në banesën e tij u sekuestrua një armë gjahu pa leje dhe 16.300 euro.

Gjithashtu bëhet me dije se u sekuestrua droga e gjetur, makina si edhe paratë,. Po ashtu u konfiskua një armë gjahu që iu gjet në banesë pasi e kishte pa leje.

  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?