Belind Këlliçi: UKT në varësi të Bashkisë Tiranë shqyen rrugët dhe i le në mëshirë të fatit.

Aktualitet
Kandidati per Bashkine e Tiranes ka denocnuar serish gjendjen e rrugeve ne Tirane .
Postimi i plote: 
Po i dalin të gjitha të palarat.
Rruga “Todi Shkurti”.
Ç’ka thënë e ç’ka katranosur në 8 vjet.
UKT në varësi të Bashkisë Tiranë shqyen rrugët dhe i le në mëshirë të fatit. Kalojnë sipër betoniere, kamionë; çajnë rrugë, hapin kanale, shpërthen uji.
Një katrahurë ku miklohen paaftësia, korrupsioni dhe klientelizmi.
Mund të jetë një imazh i 2 persona, rrugë dhe teksti që thotë "Erion Veliaj Dec 15, 2015 Tirana Rikuperuam avarinë me ujin Rruga Todi Shkurti. Faleminderit banoreve per sinjalizimin dhe ekipit të palodhur të UKT per ndërhyrjen shpejtë. #TiranaNePune #Bashke LIDD LAnT 8π210 τXU"
Ju kam thënë se do jem në çdo rrugë e skutë të Tiranës, kudo ku ju ka gënjyer sy për sy për punët publike.
Bashkë do e nxjerrim nga bashkia, për të gjitha mashtrimet që shpërndan në ekrane dhe rrjete sociale.
Ikën 8 vjet. #TiranaNukPretMë
Mund të jetë një imazh i 2 persona, rrugë dhe teksti që thotë "Erion Veliaj Dec 15, 2015 Tirana Rikuperuam avarinë me ujin Rruga Todi Shkurti. Faleminderit banoreve per sinjalizimin dhe ekipit të palodhur të UKT per ndërhyrjen shpejtë. #TiranaNePune #Bashke LIDD LAnT 8π210 τXU"
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?