Rrëzimi i helikopterit, Çuçi i trishtuar për humbjen e homologut dhe zyrtarëve ukrainas

Aktualitet

Ministri i Brenshëm, Bledi Çuçi ka reaguar i trishtuar për aksidentin tragjik me helikopter në Ukrianë, ku ndërroi jetë ministri Brendshëm Ukrainas dhe disa zyrtarë të tjerë .

Çuçi me anë të një postimi në rrjetet sociale i shpreh ngushëllime familjes së vikrimave.

“Jashtëzakonisht i trishtuar pas lajmit tragjik të aksidentit me helikopter dhe humbjes së kolegut dhe partnerit të respektuar Denys Monastyrsky në Brovary sot. Bashkohem me hidhërimin e familjeve të viktimave, drejtuesve politikë dhe popullit të Ukrainës” shkruan Çuçi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?