Finalja e Superkupës, ish-mbrojtësi i Milanit për ndeshjen: Është si luftë

Sport

Finalja e Superkupës së Italisë mes Interit dhe Milanit do luhet të mërkurën në orën 21.00. Para këtij takimit për këtë sfidë është pyetur ish-lojtari i kuqezinjve, Adil Rami, për Milannews.com.

“Kjo nuk është një ndeshje normale, Milan-Inter është një luftë. Lojtarët kuqezi do të duhet të luftojnë në fushë për të fituar. Forca Milan, nëse fitojmë atëherë do të festoj”- Tha ai. Se kush do ia dalë të triumfojë, mbetet të shihet.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?